Zabezpieczenie druku, Farby i materiały do druku elastycznej elektroniki

Farby i materiały do druku elastycznej elektroniki

Duże doświadczenie, specjalistyczna wiedza w dziedzinie sitodruku i duże inwestycje w badania i rozwój służą klientom VFP Ink Technologies od 25 lat.

Farby i materiały do druku elastycznej elektroniki.

Duże doświadczenie, specjalistyczna wiedza w dziedzinie sitodruku i duże inwestycje w badania i rozwój służą klientom VFP Ink Technologies od 25 lat. Innowacja jest kluczem do naszego rozwoju dzięki elastycznym drukowanym rozwiązaniom elektronicznym, które można łatwo zintegrować ze wszystkimi procesami produkcyjnymi i przemysłowymi.

Nasza firma oferuje szeroką gamę funkcjonalnych produktów, w tym farby przewodzące, lakiery dielektryczne, farby sensorowe i preparaty chemiczne na zamówienie. Kluczem do naszego sukcesu jest szeroka gama produktów zapewniających odpowiednią równowagę między kosztami a wydajnością w wielu zastosowaniach. Dotyczy to szczególnie tych konkretnych dziedzin: przełączniki membranowe, panel dotykowy / ekran dotykowy, drukowane ogniwa słoneczne OPV, RFID, inteligentne etykiety.

Chemikonics Sp. z o.o.
Boznicza 15/6
61-751 Poznan, Poland

SILVER ELECTRON - sitodrukowa farba przewodząca

Odkryj naszą szeroką gamę farb wykonanych z przewodzących cząstek srebra i miedzi specjalnie wyprodukowanych w celu spełnienia specyfikacji procesów przemysłowych i laboratorium badawczego.

Elastyczność, Reologia drukowania, Łatwy w użyciu i czyszczeniu.

Broszura: SILVER ELECTRON

ECV DIELECTRIC VARNISHES - lakiery izolujące

VFP Ink Technologies oferuje komplementarny asortyment lakierów izolujących kompatybilnych z naszą gamą farb przewodzących Silver Electron do drukowania wielowarstwowego.

Elastyczność Reologia drukowania Transparentne oraz kryjące lakiery

Broszura: ECV RANGE DIELECTRIC VARNISHES